Przeskocz do treści

KOREKTORY STANU FUNKCJONALNEGO KOLCOWA

Korektory Stanu Funkcjonalnego Kolcowa (KSFK) Światowa Organizacja Zdrowia/WHO/ – określa zdrowie człowieka jako STAN FUNKCJONALNY pełnego dobrobytu fizycznego, psychosomatycznego oraz socjalnego. Site internetowy www.hipnoza.com.pl przedstawia nowość na rynku polskim unikalne odkrycie rosyjskich naukowców, opartych na innowacyjnych technologiach – korektor stanów funkcjonalnych Kolcowa (KSFK lub KFSK w skrucie rosyjskim).

ZIELONA SERIA – MIEJSCA SIŁY

NIEBIESKA SERIA „PODSTAWOWA”

KFS FIOLETOWA SERIA

Obecna ludzkość żyje w świecie technokratycznym, negatywny wpływ którego na naturę i człowieka trudno lekceważyć. Smog elektromagnetyczny niekorzystnie wpływa na stan zdrowia i obniża naszą odporność, zmiany w polu elektromagnetycznym Ziemi pogarszają ogólne samopoczucie. Woda złej jakości, niestrukturyzowana, wypełniona negatywną informacją obniża naszą witalność, a negatywne emocje otoczenia gorszą nasz życiowy potencjał.

Cała sytuacja zmusza nas do zastanowienia się na temat profilaktyki własnego zdrowia i sposobów ochrony siebie i swoich bliskich od destruktywnych czynników środowiska i niwelowania negatywnych wpływów społecznych.

Przedstawiamy nowość na rynku Polskim – unikatowe odkrycie rosyjskich naukowców, opartych na innowacyjnych technologiach – korektor stanów funkcjonalnych Kolcowa(KSFK). Grupa naukowców, pod kierownictwem prof. S. Kolcowa stworzyła ten unikatowy aparat, jego czynnikiem regulującym jest wykorzystanie złożonej skali pola magnetycznego i towarzyszących mu fal elektromagnetycznych, które są podstawą życia wszystkich form białkowych.Analogicznych wyrobów w świecie po prostu nie ma!

Skuteczność i rezultaty pozytywnego wpływu KSFK naukowo udowodniona, potwierdzona rejestracyjnymi dokumentami i certyfikatami, a najważniejsze sprawdzone na praktyce. Proponujemy tobie nową jakość życia – wykorzystaj technologie przyszłości już dzisiaj!

Na KSFK jest zapisana harmonijna informacja w rytmach pola magnetycznego z miejsc mocy z terenów Europy i Azji i zewnętrznego promieniowania kosmicznego. KFSK kopiuje naturalne systemy wsparcia życia człowieka, normalizuje jego życiowe biorytmy, dostraja go zmian s zewnętrznym polem ziemi, harmonizuje pracę półkul mózgowych.

Mocny uzdrawiający efekt jest osiągany jako skutek oczyszczania, harmonizacji i strukturyzacji wszystkich systemów i funkcji organizmu. Regularne korzystanie z KSFK pozwala zrezygnować z nałogów i złych nawyków, organizm stopniowo powraca do zdrowego stanu na poziomie komórkowym. KSFK niweluje wpływ negatywnych czynników, w tym promieniowania negatywnego. Harmonizuje przestrzeń, daje wysoką aktywność społeczną, samorealizacje i sukces…

Płytki Kolcowa

KFSki sprowadzamy z Rosji, Proszę pisać email, podając swój numer telefonu i wykaz zamawianych płytek.

Możliwa konsultacja na odległość (pzez Skype,Viber, WhatsUpp)

Tel.: 691-092-039

E-mail: ludmilavip@op.pl