Przeskocz do treści

EFEKTY ZDROWOTNE SUPLEMENTÓW VISION

WARTO PRZECZYTAĆ

Dr. Ludmila Frąckowiak – lekarz nutriciolog, homeopata: Pragnę podkreślić, że stosując suplementy u dużej liczby pacjentów nigdy nie zauważyłam objawów nietolerancji ani pogorszenia stanu fizycznego, a wręcz odwrotnie – znaczną poprawę obrazu chorobowego.

Przy dłuższym stosowaniu BAD-ów mogłam zmniejszać dawki albo w ogóle odstawić środki farmakologiczne nie powodując niekorzystnych skutków w stanie zdrowia moich pacientów i zawsze obserwowałam u nich poprawę obrazu klinicznego.

Przytoczę teraz kilka przykładów stosowania terapii wspomaganej, zacznę od tych przypadków, które uważamy za najbardziej zagrażające życiu i przypadki mające wspaniałe efekty, niemożliwe do uzyskania przy zastosowaniu zwykłej terapii farmakologicznej.

Zosia, 10 mies. Dziewczynka przeszła zapalenie opon mózgowych w pierwszych dniach po urodzeniu. Stwierdzono również wrodzony brak otoczki mielinowej w układzie nerwowym (mielina odgrywa bardzo istotną rolę w czasie przewodzenia impulsów nerwowych), padaczkę, oczopląs i niedorozwój nerek. Od końca pierwszego miesiąca życia dostaj Po 3 miesiącach życia badania wykazały poprawę stanu zdrowia nerek, a następnie ich pełnosprawność. Po 10 miesiącach dziecko ma opóźnienie rozwoju psychofizycznego tylko o 1-2 miesięcy, wstaje na nóżki, siedzi, uśmiecha się do otoczenia, zachowuje się jak zdrowe dziecko w jej wieku. Przez 3 miesiące nie miała objawów padaczki, zniknął oczopląs. Lekarz-neurolog, który robił badania po urodzeniu, uznał to za cud.

Stanisław58 lat po zawale serca, 5 bajpasów, wysokie ciśnienie, wysoki poziom cholesterolu. Bóle w brzuchu z powodu terapii farmakologicznej. Detox, Antiox, Chromvital, Mega. Po 2 mies. poziom cholesterolu w normie. Po kilku miesiącach ustąpiły bóle brzucha, po pół roku całkowicie odstawił terapię farmakologiczną.

Grzegorz, 25 lat, alergia od dzieciństwa, łuszczyca, częste przeziębienia. Stosował Lifepack senior, Nutrimax, Antiox, Detox, Chromvital, Pax. Po miesiącu łuszczyca całkowicie zniknęła, po roku ustąpiła alergia, jest całkowicie zdrowy.

Pan Eugeniusz lat 62, nieoperacyjny rak prostaty, po leczeniu chemią i radioterapią. Wzrost 180 cm, waga 60 kg, znaczna anemia niedobarwliwa, oznaki wyniszczenia. Badanie PSA 65 (markery dla raka gruczołu krokowego). Do stosowanej terapii dodałam Detox w dużych dawkach stopniowo wzrastających, Antiox i Mega, potem modyfikowałam zestawy BAD-ów. Bazując na Antioxie i Detoxie, dodawałam Chromvital, Nutrimax, Life Pack Junior, Senior i Artum. Po dziewięciu miesiącach waga wzrosła do 75 kg, anemia ustąpiła, PSA wynosiło 7,0 – następnie po pół roku PSA osiągnęło 0,07 – czyli znormalizowało się. Samopoczucie pacjenta jest teraz bardzo dobre. Instytut onkologii zalecił ponowne badania kontrolne w przypadku podwyższenia markerów nowotworowych. Leczenie trwa już dwa lata, a wynik jest wciąż zadowalający.

Pani Felicja lat 56 – guz uda wychodzący z krętarza większego kości udowej lewej – chrzęstniakokostniak. Przygotowanie do zabiegu operacyjnego – Detox, Life Pack Senior, Mega. Zabieg operacyjny pacjentka zniosła świetnie, nie zachodziła potrzeba ponownego przetaczania krwi. Guz po wypreparowaniu ważył 2,5 kg i został włączony do eksponatów szpitalnych. Przebieg leczenia pooperacyjnego dobry, po dziesięciu dniach pacjentka była już w domu. Rana goiła się szybko, siły wracały a z nimi nieodparta radość życia i chęć do pracy. W badaniach kontrolnych systematycznie przeprowadzanych przez dwa lata, nie stwierdzono żadnych odchyleń od normy. Zażywała Detox, Antiox, Nutrimax, Mega Chromvital, Pax i Sveltform w różnych konfiguracjach i dawkach. Po dwóch latach nie zauważa się żadnej wznowienia choroby, struktura kości jest prawidłowa, nadal wszystkie wyniki badań utrzymują się w normie. Pacjentka żyje pełnią życia, na spacerach biega na wyścigi z psami i przyznam się, że nie wiem kto jest szybszy p. Felicja czy jej psy.

Konrad 52 lata – stwierdzona niestabilna choroba wieńcowa. Bóle występowały bardzo często już po małych wysiłkach, a nawet w spoczynku. Pacjent nie zgadzał się na koronarografię i leczenie szpitalne. Do leczenia farmakologicznego dodałam Antiox i Pax przez cały okres leczenia oraz Nutrimax, Detox, Sveltform i Chromvital w różnych kombinacjach. Częstotliwość ataków bólowych zmniejszała się stopniowo. Obecnie pacjent w stanie dobrym, bóle występują sporadycznie. Podczas stosowanej terapii wspomaganej zauważyłam normalizację podwyższonego poziomu lipidów we krwi i znaczne obniżenie nadwagi. Pan Konrad jest uparty i konsekwentnie nie zgadza się na leczenie szpitalne.

Pani Maria lat 63 – nadciśnienie tętnicze. Wartości ciśnienia przekraczające 200/120 mm Hg, znacznie podwyższony poziom lipidów. Po dwóch miesiącach stosowania Antioxu, Paxu i Nutrimaxu, a następnie z modyfikacjami Sveltformu, Medisoyi, Passilatu oraz małych ilości Chromvitalu – mogłam istotnie zmniejszyć dawki środków farmakologicznych. Wartości ciśnienia powróciły w granice normy.

Powyżej podałam jedynie wybiórczo przypadki schorzeń, gdzie w podobnych stanach stosowałam suplementy bazując na Antioxie i Paxie.

Kolejnym zagadnieniem, dla mnie bardzo interesującym, były udary mózgu z pozostałością niedowładów połowiczych po leczeniach szpitalnych i w Ośrodkach Rehabilitacyjnych.

Wspomnę pana Stanisława lat 54 – udar lewostronny z porażeniem prawostronnym i afazją motoryczną. Do stosowanej terapii dodałam Antiox w większych dawkach oraz Pax, Nutrimax, Mega i Life Pack Senior. Po trzech tygodniach leczenia pacjent przy pomocy żony poszedł do toalety, następnie poruszał się po domu przy pomocy chodzika. Obecnie minęło już sześć miesięcy i pacjent samodzielnie podpierając się laseczką chodzi na spacery, jego mowa jest prawidłowa.

Podobnie zareagowała pani Maria lat 70 z niedowładem lewostronnym. Zastosowałam podobną terapię, obecnie chodzi samodzielnie, jedyną pozostałością po udarze jest śladowe obniżenie siły mięśniowej lewej nogi.

Przytoczę teraz pewien przypadek, który według mnie jest bardzo interesujący:

Adrian lat 18, łysienie złośliwe. Leczony i badany w kilku oddziałach dermatologicznych i endokrynologicznych, przez ostatnie dwa lata. Wyłysiał kompletnie, włosy, brwi, rzęsy etc. popadł w depresję. Zwrócił się do mnie po pomoc, przyznam się, że miałam obiekcje, bałam się, że nie potrafię mu pomóc. Zastosowałam jako uzupełnienie leczenia Chromvital, Pax, Antiox, Detox, Nutrimax, Life Pack Senior i Beauty. Po trzech miesiącach pojawił się meszek jak u noworodków na skórze głowy, po pół roku włosy zaczęły odrastać. Radość chłopaka nie miała granic i do tej pory stosuje BAD-y profilaktycznie.

Zgłosiła się do mnie matka Krzysia, lat 7 ponieważ chłopiec nie trzymał moczu. Chodziło szczególnie o moczenie nocne. Zastosowałam Pax i Life Pack Junior. Po trzech tygodniach nastąpiła już poprawa. Obecnie Krzyś normalnie chodzi do szkoły, nie moczy się i nie jest już zakompleksiony i zestresowany.

Nawiasem mowiąc, przypadków z moczeniem u dzieci miałam znacznie więcej i wszystkie dobrze reagowały na preparaty VISION i zastosowaną kurację.

Justyna lat 12 zapalenie stawów. Od roku leczona metodami konwencjonalnymi. ASO utrzymywało się powyżej 1000 j. Nawracały bóle i obrzęki stawów, stany gorączkowe, osłuchowo nad zastawką mitralną – pojawił się podmuch skurczowy. Do zastosowanej terapii dołączyłam Detox, Antiox i Mega modyfikując ten zestaw Ursulem, Cupersem, Chromvitalem, Life Pack Seniorem i Juniorem. Dziewczynka poczuła się lepiej. ASO zmniejszyło się do 700 j. Obecnie po roku wspomaganej terapii ASO 250 j. Samopoczucie dziecka jest dobre, bóle stawowe już od dawna ustąpiły, szmeru nad koniuszkiem serca nie stwierdzam.

Duże problemy stwarza kobietom okres przejściowy, dolegliwości są bardzo różnorodne i dokuczliwe, najbardziej przykre są uderzenia gorąca i poty. Kilka pań w tym trudnym okresie prowadziłam stosując tylko Medisoyę, Pax i Antiox modyfikując ten zestaw Sveltformem i Chromvitalem. Panie poczuły się wręcz znakomicie, a stosowane suplementy pozwoliły im uniknąć hormonoterapii.

Mogłabym przytaczać jeszcze wiele innych przykładów, ponieważ życie wciąż pisze nowe cudowne scenariusze. Wybrałam te, które wydawały się najciekawsze i najdobitniej pokazujące przydatność suplementów w codziennej praktyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *