Przeskocz do treści

ZŁOTA SERIA

Kosmiczna Teurgija Maja - wkracamy w świat na pograniczu nauki i duchowości.

Kanały kosmiczne Teugriji Maja pojawiły się w przestrzeni w 2005-2007.

Jest to innowacyjna technologia polegająca na odbudowie zdrowia, prawa przyczyny i skutku, życia osobistego, biznesu, relacji międzyludzkich, duchowości i odmładzania. Kanały energetyczne przyszły do nas z gwiazdozbioru Oriona i Wielkiego Wozu. Siła działania 5-10 razy silniejsza poznanych wcześniej kosmoenergetycznych kanałów i skierowane tylko na tworzenie dobra. Wszystkie kanały kosmiczne Teurgije Maja pracują przez świadomość. Nie na darmo mówi się, że zdrowie jest lustrem świadomości. Kanały pracują przez czakre korony i wprowadzą w nas złote energie od Stwórcy. Tzn. że każdy użytkownik niesie dużą odpowiedzialnosc za swoje myslenie i działanie. Psychosamatyka i wschodzie praktyki uzdrawianie mówią o tym że fizyczne i psychiczne zdrowie człowieka sukces w różnych obszarach życia zależy od wewnętrznego stanu harmonii wysokiej samooceny miłości do siebie i najbliższych.

Również niedbanie o swóje życie, pycha, zazdrość, strach, wrażliwość, nienawiść, chęć podporządkowania do siebie wszystkich powoduje powstanie niszczących myślokształtów i zachowania. Naruszając balans energii w organizmie według zasady podobne przyciąga podobne, człowiek przyciąga do siebie uroki, magiczne wpływy, kody, i inne negatywne wirtualne programy zniszczenia.

Niektóre podobne programy pochodzą od przodków, niektóre z poprzednich wcieleń. Korektor funkcjonalnego działania organizmu otwierają się za 3,5,10min i pracuje indywidualna od kilku minut do kilku godzin, a czasami kilka dób. Wszystko zależy od tego jaki problem ma użytkownik.

Kanały otwierają się samodzielnie wystarczy wziąć luźny korektor w ręce.

Wszystkie korektory złotej serii dostrajają się do konkretnego użytkownika.

KFC Złotej serii można wykorzystywać tak samo, jak inne korektory, wspaniale współdziałają z korektorami z innych serii.

KFS №17 ­ODRODZENIE
Zapisany kanał kosmiczny Teurgije Maja Buurmok – kanał lewoskrętny przeznaczony do wniknięcia głęboko do podświadomości, wyciąga na zewnątrz przyczyny negatywnego programu. Niszczy wyciągniete z podświadmosci negatywne programy, pomaga człowiekowi zrozumieć przyczynę jego stanu zdrowia I jego postępowania. Służy dla zrozumienia działania kosmicznych praw przyczyny i skutku i powstania problemów u człowieka.
KFS №18 SYNCHRONIZACJA
. Zapisany kanał kosmiczny Teurgije Maja Kuwwa – oczyszcza centrum energetyczne (czakramy), meridiane i ciała subtelne od negatywnych wpływów i ukierunkowanych niszczących programów czarnej magii i innych negatywnych wpływów. Przeznaczony dla synchronizacji i harmonizacji czakramów. Dostraja subtelne ciała człowieka do czystych wibracji i Jasnego Kosmosu.­

KFS №19 ANTIPAPIEROS

Przeznaczony dla oderwania Egregora Palaczy (zbiornik energo-informacyjny), usuwanie negatywnego uzależnienia od palenia. Usuwa negatywne programy związane z programami organów oddychania. Oczyszcza płuca, oskrzela z nikotyny, złogów, trucizn, odbudowuje prace płuc, niszczy chore komórki płuc, stymuluje prace zdrowych komórek, oczyszcza krew, odbudowuje naturalną formułe krwi. Odbudowuje prawidłowe funkcjonowanie śledziony, wątroby.

KFS №20 OCZYSZCZANIE

Zapisany kanał kosmiczny Teurgia Maja Czawan Służy dla zniszczenia astralnych istot na ciałach subtelnych ludzi, na przedmiotach, ubraniach, w pomieszczeniach . Dla spalania astralnych istot KFS wzmocniony kosmoenergetycznymi kanałami spectrum: Perun, Duch Słońca Ar, Bóg słońca Ra. Kanały słonecznego Spectrum: powodują odbudowanie funkcji życiowych, podwyższją egergię seksualną, odkrywają genetyczną pamięć. Aktywizują 12 helisów DNA. Usuwają stany zapalne, niszczą wirusy, odbudowują prace układu krążenia, centralnego i perferyjnego układu oddechowego, odbudowują aure.

KFS №21 LUSTRO DUSZY ­

Przerywa wszystkie negatywne kanały energetyczne z każdej strony nad głową, pod nogami, i wysyła je z powrotem wszystkim tym którzy spowodowali ich powstanie. Służy do doładowania, nasycenia czakramów, meridianów, ciał subtelnych mocnymi pozytywnymi energiami wszechświata. Ochronia od negatywnych wpływów (klątwy, złe życzenia).­

KFS №22 ­

Służy dla zrozumienia przyczyny problemów i chorób. Niszczy ściągnięte na siebie problemy innych osób i ich skutki. Niszczy równięż ściągnięte na siebie cudze choroby. Chroni świadomość przed zbieraniem na siebie obcych problemów. ­

KFS №23 ­

Służy do zniszczenia każdego rodzaju negatywnych, energetycznych przywiązań. Niszczy świadomy i nieświadomy wampiryzm. Odzwierciedla wszystkie negatywne programy do tych, którzy je stworzyli.

KFS №24 OLŚNIENIE ­

Niszczy zakodowane negatywne programy (klątwy, uroki, uzaleznienie od alkoholu, rozstanie z rodziną) Pomaga w odbudowaniu pracy narządów wewnętrznych. Chroni przed energetycznym promieniowaniem. Powoduje rozwój duchowy i odmładza.