Przeskocz do treści

REIKI

NATURALNA METODA UZDRAWIANIA I SAMOUZDRAWIANIA PRZEZ RĘCE

Reiki pochodzi z języka japońskiego i oznacza uniwersalną energie życiową, energie wszechświata.

Rei-duch, dusz, absolut, Ki (Czy) energia. Reiki to niewyczerpalna energia, która przepełnia przestrzeń, siła działająca zawsze i wszędzie we wszystkich istotach i rzeczach wszechświata. Energia ta doprowadza organizmy do pełnej równowagi na wszystkich płaszczyznach ich egzystencji, przynosi ulgę w cierpieniu, daje poczucie własnej wartości, uczy miłości, akceptacji siebie i innych.

Działa na ludzi, zwierzęta i rośliny, wzmacniając ich siły życiowe. Uzdrawianie Reiki polega na przywróceniu naturalnego stanu równowagi energetycznej poprzez oczyszczanie bloków oraz pobudzenie procesów samouzdrawiania. Metoda Reiki nie jest tylko metodą pomagania innym, ale przede wszystkim sposobem, aby pomóc sobie samemu. Praktykowanie Reiki pomaga odnaleźć wewnętrzną harmonie, wyciszyć się i zrelaksować. Dzięki tej metodzie możemy nauczyć się panować nad własną energią i odnaleźć więcej spokoju na co dzień.

Reiki jako metoda uzdrawiania jest uniwersalna, może ją praktykować każdy bez względu na to w co wierzy. Kluczem do Reiki jest prostota. Zdolność przekazywania tej energii może uzyskać każdy, kto wyrazi chęć uzyskania do niej dostępu, przejdzie przez inicjacje (dostrojenie), prowadzone przez mistrza.

Reiki pomaga: polepszyć swoje zdrowie i pomóc w uzdrawianiu innym pozbyć się przewlekłej choroby rozwiązać zastarzałe problemy iść dalej drogą rozwoju duchowego i zwiększyć swoją energetyke i poziom wibracji rozwinąć zdolności bioenergoterapeutyczne i zdolność jasnowidzenia przyciągnąc do swojego życia potrzebne sytuacje i ludzi zabezpieczyć siebie przed negatywnymi wpływami Pierwszy stopień Reiki (Shoden) Każda osoba posiadająca chęć otrzymać Reiki może przyjść na inicjacje. Otrzymując pierwszy stopień Reiki uczeń otrzymuje zdolność do końca życia, przewodzi tą energie przez siebie i przekazuje ją dalej przez ręce.

Program Seminarium I stopnia:

Reiki. Co to jest? Historia Reiki Usui Shiki Ryoho Droga rozwoju duchowego i praktyka uzdrawiania Zasady Reiki Zachodnie Reiki. Japońskie Reiki. W czym różnica? Cztery inicjacje Reiki:

Otwarcie kanału oczyszczenie kanału Rozszerzenie kanału

Ochrona kanału

Inicjacja aktywizacji trzeciego oka: Podstawy jasnowidzenia

Techniki rozwoju trzeciego oka.

Zabiegi Reiki dla samouzdrawiania, uzdrawiania innych. Podstawowe pozycje rąk. Techniki Sensei Mikao Usui (japońskie Reiki)

Oddychanie białym światłem

Prysznic Reiki Reiki Mawashi – przekazywanie energii Reiki w grupie

Technika oczyszczania siebie. Technika oczyszczania przedmiotów.

Kokyu-Ho – uzdrawianie oddychaniem

Goshy-Ho – uzdrawianie oczami

Medytacja ukorzenienia.

Wykorzystanie Reiki w codziennym życiu. Etyka Reiki.

ZAPRASZAM NA KURSY WSZYSTKICH STOPNI, WŁĄCZAJĄC MISTRZOWSKI

DLA OSÓB PO 2 STOPNIU REIKI INICJACJA KARUNA REIKI