Przeskocz do treści

INSTRUKCJA OBSŁUGI KFS 

JAK UŻYWAĆ KOREKTORY

Główne przeznaczenie KFS - to zmiana struktury wody i płynów. Dlatego podczas jedzenia płynnego pokarmu (zupy, itp.) warto wykorzystać KFS, jako podstawkę pod naczynie, w którym znajduje się jedzenie, i różne napoje. Czas strukturyzacji - 2-3 minuty. Naczynie ustawia się na powierzchnię roboczą. Między posiłkami, zalecane jest pić kilka szklanek strukturyzowanej na dowolnym KFS wody, dowodząc jej ogólną masę, nie licząc innych napoi, do 30 ml na 1 kg.

W pozostałym czasie nosić KFS przy sobie, periodycznie przekładając z miejsca na miejsce.

Dla zwiększenia efektywności rekomenduje się "przepompować" układ kostny. Do tego wykorzystuje się dwa KFS po następującym schemacie:

  1. Połóż jeden z nich pod lewą nogę, i weź drugi w lewą rękę na 3-5 minut.
  2. Zmień położenie KFS, tzn. przełóż pierwszy KFS pod prawą nogę, a drugi weź w lewą rękę. Długość -analogicznie p.1 (3-5 minut).

Możesz zacząć z prawej nogi i lewej ręki (p.1), z przełożeniem na lewą nogę i prawą rękę (p.2).

  1. Połóż pierwszy KFS pod kość ogonową, i przytrzymaj drugi na szyi przez 3-5 minut.

Tą procedurę najlepiej powtarzać ranem i wieczorem. Dodatkowo punkt 3 można powtarzać przez cały dzień. Przy porażeniach dużych obszarów rekomenduje się "ładować" jednokrotnie kremy i żele do nałożenia i wcierania w miejsca porażenia.

Nie zalecane jest ciągle noszenie KFS na obszarze serca.

Przygotowanie wody strukturyzowanej za pomocą korektorów funkcjonalnego stanu organizmu KFS

Eksperymentalnie udowodniono, że KFS mają właściwości bezkontaktowej aktywacji płynnego środowiska organizmu.

Dla strukturyzowania bierze się zimną lub ciepłą wodę (nigdy wrzątek) przedtem filtrowaną, w szklanym, lub aluminiowym dzbanie pojemności do dwóch-trzech litrów (butelki plastikowe tłumią promieniowanie KFS) i stawia się na powierzchnię KFS na 6 minut. Taki czas jest rekomendowany dla bezpieczeństwa. W ogóle, woda strukturyzuje się błyskawicznie, szczególnie jeśli się nie stoi w miejscu (jest nalewana w szklankę lub jest mieszana).

Także strukturyzują się naczynia, zawierające wodę w talerzu, butelce itp., przy tym jakość zawartego w nich płynu znacznie wzrasta (wino i sok stają się bardziej smacznymi i z ładnym zapachem, produkty mleczne mają dłuższy srok przygodności, a kremy, szampony i mazie - stają się bardziej aktywne i mniej alergicznymi.).

Po takim przetworzeniu woda jest gotowa do użytku (picie, mycie, wycieranie kurzu, woda dla zwierząt domowych, podlewanie kwiatów i roślin) i bezpiecznie zachowuje swoją strukturę na czas większy niż 2 dni. Przed użyciem, naczynie z tą wodą rekomenduje się kilka razy wstrząsnąć w rękach dla usilenia informatywności wody i zdjęcia przypadkowej informacji, nagromadzonej podczas przechowywania.

Rekomendujemy więcej picia strukturyzowanych za pomocą KFS np. domowych kompotów aby ugasić pragnienie. Wszelkie sztuczne ochładzające napoje gazowane z słodzikiem lub stabilizatorami, nienaturalnymi barwnikami, i konserwantami - są bezużyteczne, lub nawet szkodliwe, szczególnie dla dzieci.

Dla strukturyzacji całej wody użytej w ciepłej wannie wystarczy wylać tam 0,5 litra dopiero co przygotowanej strukturyzowanej wody. Woda strukturyzowana posiada zdolność przy łączeniu w ogólnym naczyniu z niestrukturyzowaną wodą błyskawicznie przekazać jej swoją strukturę i zawarta w niej informację (2 mililitry wody strukturyzowanej przy dodaniu do 60 litrów wody niestrukturyzowanej, strukturyzuje ją).

Strukturyzują wodę w wannie i płytki KFS, przymocowane na kranie (nie moczyć płytki!). Przy ostrych sezonowych chorobach świetnie pomagają kąpiele w wannie z ciepłą strukturyzowaną wodą po kilka minut co 2 godziny (3-4 razy).

Chcę dodać, że przy przebywaniu w zamkniętym pomieszczeniu z kondycjonerem lub ocieplającymi bateriami, człowiek się odwadnia (człowiek wyparowuje ze skóry i wydziela z oddechem mnóstwo pary wodnej) i traci wodę w tkankach, starzejąc się. Sprawdzone jest, że skóra wchłania ze swojej powierzchni 1-2 litra wody podczas prysznica lub wanny (widać że to niezbędne). To oczywiste, że efekt będzie lepszy, jeśli woda ta będzie strukturyzowana.

Woda strukturyzowana, używana przy sprzątaniu, z informacją z KFS №1 lub №2 harmonizuje przestrzeń pomieszczeń, i usuwa szkodliwe energetyczne oddziaływania.

Zalecane sposoby używania KFS różnorodnych rodzajów to przekaz informacji na substancje płynne.

Jak opowiedziano wyżej, u wszystkich typów KFS są 3 ogólne typy działania: korekcja funkcjonalnego stanu organizmu, ochrona przed elektromagnetycznym smogiem, GPZ i socjopatogennego oddziaływania, oraz strukturyzowanie wodnego otoczenie wewnątrz, i na zewnątrz organizmu.

Oprócz tego, przybory KFS mają dodatkowe możliwości działania na organizm za koszt zapisanych na nich oryginalnych programów informacyjnych.

Przy wysokiej czułości pacjenta leczenie można zacząć tylko z picia strukturyzowanej wody z programem informacyjnym, przygotowanym za pomocą właściwego typu KFS, a zatem już nosić KFS przy sobie. Za 6 minut znajdowania się pojemnika z wodą na powierzchni urządzenia KFS woda strukturyzuje się, i przyjmuje na siebie program informacyjny, zapisany na urządzeniu.

Zalecano codzienne używanie KFS dla ochrony człowieka w pracy, w jakimkolwiek transporcie, ale także możliwy jest używanie KFS w nocy(szczególnie KFS №2,8). Najwygodniejsze miejsce fiksacji KFS jest w rejonie brzucha (na 2 cm wyżej pępka), ale może on zostać przymocowany w dowolnym miejscu gzie jest ból, lub infekcja.

Autor urządzenia nie rekomenduje długotrwałe przymocowanie KFS w obszarze serca (czakry serca), żeby nie zakłócać więzi organizmu z biosferą.

Przy bólach w sercu należy potrzymać KFS pod rękami i nogami, lub wetrzeć strukturyzowany krem na stopy i dłonie. Płytki KFS nie zwiększają rozrost guzów, a nawet leczą mastopatię i fibromatozę, papilomy i polipy.

Dobrze jest zacząć dzień z synchronizacji i symetryzacji kanałów energetycznych i czakr na rękach, nogach, i na kręgosłupie:

- do tego należy nanieść na dłonie i stopy do nadgarstków i kostek krem odżywiający, przed tym strukturyzowany za pomocą KFS, lub potrzymać KFS w dłoniach i pod stopami przez 6 minut;

- położyć KFS pod kością ogonową na poziomie pierwszej czakry, zamocować drugi KFS z tyłu szyi na poziome 7 kręgu szyjnego (czakra gardła) - 6 minut;

Jeden KFS położyć pod jedną stopą, a drugi KFS wziąć do ręki na przeciwnej stronie ciała - 6 minut, potem zmienić położenie (pod drugą stopę i przeciwną rękę) - zatem potrzymać płytkę (KFS №1 lub №3, lub №4) po 5- 6 minut w obszarze grasicy i na poziomie splotu słonecznego.

- potem wypić wodę strukturyzowaną z potrzebną informacją;

- pomasować stawy, poruszać się, zrobić ćwiczenia na wyciągnięcie kręgosłupa zrobić powroty w różne strony, tzn. usunąć wszystkie «energetyczne korki» w kanałach,

- «wstrząsnąć» ciało uderzeniami pięt o podłogę, gimnastyką , tybetańskimi ćwiczeniami, wykorzystać saunę dla rozgrzewania ciała, żeby zdjąć z siebie niepotrzebną informację, t.k. jest ona na początku dynamicznie niestabilna.

Te procedury najlepiej jest powtarzać kilka razy w ciągu dnia.

Bardzo dobrze jest przy korzystaniu z KFS leczyć się u doświadczonego kręglarza, żeby odblokować kręgosłup i kości czaszki. Oczywiście trzeba przed tym przejść badanie szyjnego i lędźwiowego odcinka kręgosłupa na tomografie komputerowym do znalezienia takich chorób jak gruźlica, przerzuty i inne, przy których nastawienie kręgosłupa i inne terapie są przeciwskazane.

Można wykorzystywać KFS do usunięcia niepotrzebnej, lub «pochorobowej» informacji na nowych lub używanych ubraniach, kładąc KFS №2 lub inny na maszynę do prania.

KFS chroni przed promieniowaniem włączonego telewizora, komputerem, nawet przed podłączonych kabli do wyłączonego urządzenia elektrycznego, przed telefonami komórkowymi w trybie spoczynku i rozmowy, i przed geopatogennymi strefami (cieki wodne i inne). Wystarczy położyć go obok siebie (t.j. pole u KFS ma toroidalną pojemną formę).

Również można wzmocnić siłę oddziaływania KFS, mocując go na powierzchni dowolnego fizjoterapeutycznego urządzenia. Dzięki temu emitowane tym urządzeniem fale staną się harmoniczne i bezpieczne dla człowieka.

Można śmiało powiedzieć, że KFS jest unikalny, i niezbędny każdemu w życiu codziennym.

  1. Bezpieczeństwo używania KFS, i ograniczenia.

Korzystanie z KFS jest w pełni bezpieczne, t.j wykorzystywane są biorezonansowe działania bardzo małej ilości energii, a programy informacyjne znajdują się w milimetrowym zespole fal, w którym klatki organizmu komunikują się ze sobą. Dlatego informacja lecząca nie jest dla nich obcą.

Jakichkolwiek oznak przyzwyczajenia lub uzależnienia od KFS, syndromu «odmiany», efektu «rykoszetu» przy korzystaniu z KFS nie zauważono, tak jak za okres leczenia, organizm i na energetycznym, i na funkcjonalnym, i na organicznym poziomie wychodzi z choroby. Do tego za koszt ogólnowzmacniającego efektu organizm staje się zdolny do samoobrony przed zewnętrznymi atakami, i może sam podtrzymać wewnętrzną równowagę.

Ale jednak są pewne ograniczenia w używaniu KFS:

- Ludzie z rozrusznikiem serca, ale mogą pić wodę strukturyzowanej z KFS, robić kąpiele wodnę

- wczesne lata dziecięce (dawać pić wodę napoje strukturyzowane na KFS, albo wykorzystać wodę strukturyzowaną na KFS do kąpieli dziecka)

- choroby psychiczne.