Przeskocz do treści

APARAT SENSITIV IMAGO

Sensitiv Imago to najwyższej klasy urządzenie medyczne, certyfikowane wg Załącznika II Dyrektywy 93/42/EEC – klasa II urządzeń medycznych przeznaczone do pełnej diagnostyki i terapii. Producent Sensitiv Imago uzyskał także certyfikat ISO 9001 (System zarządzania jakością) i ISO 13485 (System zarządzania jakością dla wyrobów medycznych). Wszystkie urządzenia diagnostyczne i terapeutyczne posiadają ponadto certyfikat CE. Dla osób poddawanych diagnozie i terapii jest to najlepszy dowód na to, że Imago Sensitiv zostało opracowane i jest produkowane w oparciu o najsurowsze standardy jakości.

Sensitive Imago uzyskało certyfikat urządzenia medycznego w Unii Europejskiej. Zostało dopuszczone do użytku także w wielu krajach poza naszym kontynentem, zyskując opinię doskonałego narzędzia do diagnostyki oraz terapii zdobywając Złoty Medal w 2009 roku.

Ze względu na niezwykle precyzyjną ocenę stanu organizmu, przeprowadzaną już na poziomie komórkowym, Sensitiv Imago pozwala wyprzedzić symptomy zakłóceń w organizmie – zanim staną się one odczuwalne dla człowieka.

Diagnostyce powinien poddać się każdy, komu zależy na utrzymaniu optymalnego zdrowia. Aparat, który jest urządzeniem medycznym to idealne rozwiązanie dla tych, którzy czują, że coś jest nie tak, choć trudno określić co, gdyż proces chorobowy nie rozwinął się jeszcze na tyle, by wykryły to wyniki krwi czy USG.

Dla tych, którzy są chorzy, badanie określi zaawansowanie stanu i w naturalny sposób wesprze leczenie.

Na czym polega diagnostyka Sensitiv Imago?

Urządzenie przeprowadza diagnostykę w oparciu o zjawisko rezonansu elektromagnetycznego, wytwarzając aktywność neuronalną w mózgu badanego wykorzystując w tym celu fale elektromagnetyczne. Sensitiv Imago współpracuje z żywym obiektem biologicznym (organizmem ludzkim) a nie jak inne urządzenia w oparciu o wirtualny profil badanego. Zbiera i analizuje pole elektromagnetyczne, wysyłane przez każdy narząd, tkankę, a nawet komórkę ludzkiego organizmu. Pod tym względem przypomina biologiczny skaner, który pozwala uzyskać pełny dokładny obraz stanu organizmu z najwyższą dokładnością. Następnie zebrane sygnały są analizowane pod kątem ich prawidłowości. Zakłócenia na tym najniższym, najbardziej szczegółowym poziomie pola elektromagnetycznego, jakim są poszczególne komórki zostają skutecznie wykryte, a osoba diagnozowana dowiaduje się, czy w jej organizmie pojawiły się zakłócenia. Ustalamy, których narządów one dotyczą – dzięki temu możemy skutecznie przeciwdziałać nawarstwianiu się nieprawidłowości jeszcze zanim przerodzą się one w konkretną, odczuwalną dolegliwość.

Co wykrywa Sensitiv Imago?

  • Diagnostyka przy pomocy urządzenia jest niezwykle precyzyjna i pozwala na:
  • uzyskanie diagnostyki, identyfikację współzależności przyczynowo skutkowych dotyczących procesów patologicznych zachodzących w organizmie;
  • zidentyfikowanie słabych punktów organizmu – czyli obszary szczególnie narażone na zakłócenia;
  • prognostykę rozwoju stanów chorobowych w okresie 1-5 lat naprzód;
  • wykrycie zaburzeń w funkcjonowaniu narządów i tkanek;
  • stwierdzenie przyczyny dolegliwości i dysfunkcji, które osoba diagnozowana zaobserwowała u siebie;
  • oznaczenie parametrów homeostazy biochemicznej;
  • wykrycie najpoważniejszych obciążeń organizmu osoby badanej – ich miejsca i przyczyny;
  • zidentyfikowanie alergii i nadwrażliwości oraz ich przyczyny;